tworzenie
strategii pr

planowanie i efekty

linia-w
linia-w

Beata
jezioro-Sowa

o mnie

agencja pr kraków i okolice

doświadczenie w mediach

Nagromadzone przez lata doświadczenia w branży mediów i PR-u zaowocowały założeniem własnej agencji PR pod nazwą Beata Sowa Communication and Actions. W ten oto sposób mam przyjemność wirtualnego spotkania z Państwem.

Po studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęłam swoją przygodę z telewizją. Przez 4 lata pracowałam w Telewizji Kraków jako reporterka regionalnego programu informacyjnego Kronika. Przede wszystkim realizowałam tematy społeczne, co nauczyło mnie uważnie słuchać ludzi i dzięki temu docierać do prawdziwych źródeł ich problemów.

Po zakończeniu pracy w telewizji, chęć poszerzania i wzbogacenia wcześniej nabytej wiedzy zaprowadziło mnie na drugą stronę mocy – rozpoczęłam pracę w Stowarzyszeniu Wiosna i zajęłam się PR-em.

beatasowa-zdjecie

Pracowałam przy realizacji kampanii Szlachetnej Paczki – zajmowałam się pozyskiwaniem, obsługą i monitoringiem mediów, organizowaniem eventów, redagowaniem tekstów prasowych oraz organizacją centrum prasowego. Stowarzyszenie Wiosna powierzyło mi również promocję projektu Telekariera, którego celem było aktywizowanie zawodowo osób z chorobami układu oddechowego i krążeniowego.

Kolejnym krokiem naprzód było podjęcie pracy jako specjalista od PR-u w Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. We współorganizowanym przez Fundację Poland Business Run, największym, charytatywnym biegu biznesowym w formie sztafety pełniłam funkcję PR Global Managera. Do moich zadań należało nie tylko budowanie relacji z dziennikarzami i dbanie o odpowiedni wizerunek biegu, ale także pozyskiwanie aktorów, sportowców i dziennikarzy jako ambasadorów biegu. W ramach pracy w Fundacji miałam również przyjemność współpracy przy promocji filmu o Jaśku Meli „Mój Biegun. Prawdziwa historia Jaśka Meli”.

Beata Jezioro-Sowa communication and actions

WSPÓŁPRAca
z biznesem

Kolejnym krokiem w rozwoju agencji PR Beata Sowa Communication and Actions było podjęcie współpracy z biznesem, głównie z deweloperami i pracowniami architektonicznymi, zarówno tymi, które zajmują się projektowaniem kubatury, jak i wnętrz. Opisy projektów i realizacji moich klientów (wraz ze zdjęciami lub wizualizacjami) są publikowane w prestiżowych mediach branżowych – budowlanych i architektonicznych. W ten sposób pomagam moim klientom budować wizerunek firm, którym trzeba zaufać.

Każdą ofertę zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb moich klientów. Dlatego współpracuję także z największymi, ogólnopolskimi stacjami TV, radiowymi oraz prasą i portalami internetowymi, m.in. z TVN, TVN 24, Polsat, TVP, RMF, Radio ZET, Polskim Radio, Radio Plus, Onet, Interia, WP, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu. Mam też szerokie relacje wśród dziennikarzy z Małopolski.

Razem zastanówmy się jakich działań PR-owych potrzebuje Twoja firma. Przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę współpracy. Zapraszam do kontaktu.

omnie2